Poznaj nas bliżej!

Doradca ds. nieruchomości – Katarzyna Adamczyk

telefon: +48 513 625 701
adres e-mail: adamczyk.nieruchomosci@outlook.com

Nazywam się Katarzyna Adamczyk.

Jestem licencjonowanym pośrednikiem z doświadczeniem. Otworzyłam własne biuro, bo chcę zapoczątkować nowy standard pracy w obszarze nieruchomości, NOWĄ JAKOŚĆ - pośrednictwo zorientowane na CZŁOWIEKA.

Dla mnie w nieruchomościach najważniejszy jesteś TY i Twoje bezpieczeństwo.

W swojej pracy szczególną uwagę poświęcam klientowi poszukującemu swojego wymarzonego miejsca więc jeśli jesteś na początku drogi i chcesz kupić mieszkanie, działkę lub dom a obawiasz się zawiłości prawnych związanych z dokumentacją - pułapek, które mogą czyhać na niezorientowanego klienta, nie wiesz, jak poruszać się w meandrach rynku nieruchomości, masz wątpliwości, czy potrafisz rzetelnie i samodzielnie zweryfikować dokumenty związane z zakupem nowego gniazdka lub po prostu potrzebujesz porady – służę Ci pomocą. Przeprowadzę Cię bezpiecznie przez cały proces zakupu - począwszy od znalezienia nieruchomości, o której marzysz, w której chciałbyś zamieszkać, do momentu, w którym staniesz się jej szczęśliwym posiadaczem.

Wyręczę Cię w czynnościach związanych z weryfikacją interesującej Cię nieruchomości pod względem prawnym, przygotowaniem niezbędnych dokumentów.

Zadbam o przejrzystość, transparentność transakcji, będę Twoim agentem i przewodnikiem, reprezentantem w negocjacjach i rozmowach z innym agentami, pokażę, na co uważać, czego się wystrzegać, a także pomogę w załatwieniu formalności związanych z kredytem hipotecznym.

Zapraszam na niezobowiązującą, bezpłatną konsultację i pyszną kawę. :)

Opowiem o tym, jak pracuję i porozmawiamy o tym, jak mogę Ci pomóc.